Herbalife işe yarar mı?

Herbalife Nutrition öğün yerine geçen karışım ve protein desteği ürünlerde dünyada 1 numaralı markadır

Evet, bağımsız distribütörlerimiz tüm dünyada milyonlarca tüketicinin beslenme hedeflerine ulaşmasına yardımcı oldu.

 

Herbalife Nutrition ürünleri işe yarar mı?

Evet, ürünlerimizin her birini tek bir amaç için araştırıyor, geliştiriyor ve dağıtıyoruz – gücünü bilimden alan beslenme ürünleri ile dünyanın beslenme alışkanlıklarını iyileştirmek. Tüm bunlara ek olarak, bağımsız distribütörlerimiz topluluk ortamının olumlu etkisiyle birlikte müşterilerinin her birine özel destek sunar ve Herbalife Nutrition ürünlerinin hedeflerinize ulaştırması için sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzının bir parçası olarak dengeli ve çeşitli bir beslenme programı ile birlikte uygulamanız önerilir. Bu nedenle, dünyanın dört bir yanındaki bağımsız distribütörlerimiz müşterilerine kişiye özel destek planları ve ürün tavsiyeleri ile destek vermektedir.

Basitçe ifade etmek gerekirse, dünyanın her yerinde insanların dengeli beslenmeye doğru miktarda erişmelerine yardımcı oluyoruz.

2020’de, tüm dünyada 1,9 milyar porsiyon Herbalife Nutrition Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı satıldı. Güvene dayalı kalıcı ilişkiler kurmayı başardık. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca tüketici için ürünlerimizin kalitesine yatırım yaparak bu güveni korumayı taahhüt ediyoruz.

 

Formül 1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı işe yarar mı?

Evet, sağlıklı ve dengeli bir yaşam tarzı ile birlikte kullanıldığında, öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımlarımız beslenme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Tüm Herbalife Nutrition Formül 1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı ürünleri, global ve yerel düzenlemelere uygun olarak formüle edilir. Avrupa’da, ürünlerimiz 2016/1413 sayılı Komisyon Yönetmeliğine uygun olarak üretilmektedir. Bu Yönetmelik, kilo kontrolü için öğün yerine geçen ürünlerin karşılaması gereken şartlar hakkında ayrıntılı bilgi içermektedir.

Avrupa Gıda Güvenliği Ajansı (EFSA), enerji düzeyi kısıtlanmış diyetler hakkında 96/8/EC sayılı AB Direktifine uygun gıda takviyeleri hakkında bağımsız bir değerlendirme yapmış ve olumlu görüş bildirmiştir (https://www.efsa.europa.eu/it/efsajournal/pub/1466).

 

Herbalife Nutrition neden işe yarar

Herbalife Nutrition, dünya genelinde milyonlarca insanın beslenme hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Başkalarına ilham vermek istiyor ya da yardıma ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Herbalife Nutrition, destekleyici bir topluluğun bir parçası olmanıza ve etkisi klinik olarak kanıtlanan beslenme ürünlerinin avantajlarından yararlanmanıza imkan tanır.

 

İçerik kaynağı: https://www.herbalife.co.uk/faq/does-herbalife-work/