Herbalife'i emzirirken kullanmak güvenli midir?

Anne bebek arabası ile açık havada yürüyüşe çıkıyor.

Emziren kadınların beslenme programlarında ve kullandıkları takviyelerde değişiklik yapmadan önce annenin ve/veya çocuğun sağlık durumuna, beslenme ihtiyaçlarına ve diyet kısıtlamalarına göre söz konusu değişikliğin uygun olup olmadığına karar vermek için hekimlerine danışmaları önerilmektedir. 

Ürünlerimizin hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılmasının güvenli olup olmadığını belirlemek üzere özel testlerden geçirilmediğini önemle belirtiriz. Hamile veya emziren annelerin ürünleri kullanmalarının uygun olup olmadığına karar vermek için herhangi bir takviye kullanmadan önce hekimlerine danışmalarını tavsiye etmekteyiz.

Hamilelikten veya emzirmeden önce Herbalife Nutrition ürünlerini kullanıyor olsanız dahi, hekiminize danışmanızı öneririz. Bu sayede, hekiminiz özel sağlık ihtiyaçlarınıza göre doğru besin maddelerini önerebilecektir. 

Eğer danıştığınız hekim veya ebe içerik maddelerimiz ya da ürünlerimiz hakkında soru sormak isterse, gcs@herbalife.com adresinden doğrudan bize ulaşabilir.

 

İçerik kaynağı: https://www.herbalife.co.uk/faq/is-herbalife-safe-to-use-whilst-breastfeeding/