Herbalife güvenli midir?

Herbalife Nutrition, faaliyet gösterdiği pazarların her birinde yüksek üretim standartlarına bağlıdır.

Evet, etiketteki talimatlara uygun tüketildiğinde tüm Herbalife Nutrition ürünleri güvenlidir. Tüketici güvenliğini desteklemek için, herhangi bir sağlık sorunu olan ya da diyet kısıtlamalarına tabi olan tüketicilerin ürünlerimizi kullanmadan önce hekimlerine danışmalarını tavsiye etmekteyiz. 

Herbalife Nutrition sağlığınız açısından güvenlidir. Hepatoksisite, karaciğer hastalığı, böbrek hasarı veya sağlık riskleri ile Herbalife Nutrition ürünleri arasında kanıtlanmış bir neden sonuç ilişkisi bulunmamaktadır. Sağlıklı yetişkinler tarafından güvenle kullanılabilmesi için tüm ürünlerimiz global, AB ve ulusal kanunlara uygun olarak geliştirilmektedir.

 

Herbalife Nutrition Ürünlerinin benim için güvenli olduğunu nasıl anlarım?

Herbalife Nutrition’un ürün güvenliği testlerini nasıl yaptığını öğrenin.

Herbalife Nutrition, mevzuata uyum açısından tüm ürünleri hem kurum içi düzeyde hem de üçüncü şahıs belgelendirme kuruluşları aracılığıyla test etmektedir. Test ediyor, tekrar test ediyor ve bir daha test ediyoruz. Herbalife Nutrition güçlü bir global satış sonrası güvenlik izleme sistemi uygulamaktadır. Sistemin yürütülmesinden sorumlu olan farmakovijilans temsilcileri, faaliyet gösterdiğimiz 90+ pazarın tamamında ürünlerimizle ilgili olduğu iddia edilen advers etki (AE) bildirimlerini kayıt altına alır.

Tüm tüketici güvenliği vijilans politikalarının ve prosedürlerinin global düzeyde anlaşılmasına ve uygulanmasına yardımcı olmak için, Global Tüketici Güvenliği (GCS) ekibi Herbalife Nutrition Üye Hizmetleri personeline ve Advers Etki Raporları (AERs) alabilecek diğer kişilere periyodik eğitimler verir.

Kalite taahhüdümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin.

Tüketici Güvenliği ekibimiz

Medikal, sağlık ve tüketici hakları profesyonellerinden oluşan Global Tüketici Güvenliği ekibi, Herbalife Nutrition’un dünya genelindeki tüm pazarlardaki tüketicilerin korunmasını sağlayacak en üst düzey güvenlik vijilans standartlarına uymasını sağlamak için çalışmaktadır.

İleri teknoloji ve kapsamlı analitik izleme metotlarını içeren sektörde lider güvenlik programımız, tüketici geri bildirimlerini bilgiye dönüştürmemize yardımcı oluyor.

Bu sayede, tüketiciler tüm faaliyetlerimizde bilgiye dayalı ürün kullanımı deneyimleri, besin güvenliği eğitim araçları ve materyalleri, sağlam risk hafifletme protokolleri oluşturmaya odaklandığımızdan ve elbette global düzeyde tüm tüketici güvenliği düzenlemelerine uymak suretiyle iyi ürün yönetimini sürdürmek için gayret gösterdiğimizden emin olabilirler.

 

İçerik kaynağı: https://www.herbalife.co.uk/faq/is-herbalife-safe/