Herbalife aldatmaca mıdır?

Herbalife Nutrition Altın Standart Garantileri

Hayır, Herbalife aldatmaca değildir. Herbalife Nutrition beslenme ürünleri ve besin takviyeleri geliştiren ve satan global bir doğrudan satış şirketidir.

1983’te kurulan Herbalife Nutrition, öğün yerine geçen karışım ve protein desteği ürünlerde dünyada 1 numaralı marka  ve dünyanın en büyük beslenme şirketlerinden biridir. Bağımsız distribütörlerden oluşan ağımızla dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere beslenme ürünleri temin ediyoruz.  

Herbalife Nutrition iş fırsatı, üstün kalite standartları ve şeffaflık taahhüdümüze dayanmaktadır. Düşük başlangıç maliyetleri ve Herbalife Nutrition İş Paketinin 90 gün para iadesi garantisi sayesinde, Herbalife Nutrition bağımsız distribütör olmak isteyen herkese güvence sağlamaktadır.  

Herbalife Nutrition iş fırsatı için çok çalışmak şarttır. Kazanmanın kısa yolu olmadığı gibi, başarının da garantisi yoktur. 

Herbalife Nutrition, avantajlı satış tekniklerinin de aralarında bulunduğu pazarlama ve sosyal medya varlıkları aracılığıyla bağımsız distribütörlere destek sunmaktadır. Beslenme sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahip olan şirket, öğün yerine geçen karışım ve protein desteği ürünlerde tüketicilerin 1 numaralı tercihi olmaya devam etmektedir.

 

Herbalife Nutrition neden aldatmaca değildir?

Herbalife Nutrition, dünya genelinde 90+ ülkede faaliyet göstermekte ve tüm yerel, bölgesel ve küresel kanun ve yönetmeliklere titizlikle uymaktadır. Herbalife Nutrition’un Altın Standart Garantisi, tüm bağımsız distribütörleri ve müşterileri korumak için tasarlanan bir dizi politikadan oluşmaktadır.   

Altın Standart Garantilerimiz aşağıda açıklanmıştır:

  1. Düşük başlangıç maliyetleri: Bağımsız distribütör olarak kayıt için alınan katılım ücreti cüzi miktardadır ve minimum alım şartı öngörülmemektedir. Ayrıca, yeni bağımsız distribütörlerin toplu stok alımlarından kaçınmalarını önemle tavsiye etmekteyiz.
  2. İlave maliyet olmaması: Herbalife Nutrition Distribütörlüğünüzü başlatmak ya da başarıya ulaşmak için ilave iş ya da satış araçları satın almanız talep edilmez. 
  3. 90 gün para iadesi garantisi: tüm bağımsız distribütörler, Üyeliklerini herhangi bir nedenle iptal ettiklerinde 90 gün içerisinde Herbalife İş Paketi ücretinin tamamını geri alabilirler. Gönderim bedelleri de iade edilmektedir.
  4. 12 ay iade garantisi: Kullanılmayan tüm ürünler için %100 para iadesi garantisi sunulmaktadır. Bu çerçevede, bağımsız distribütörler son 12 aylık dönemde satın alınan ancak satılmayan ya da kullanılmayan, açılmamış tüm ürünleri bir yıl boyunca iade edebilirler.
  5. Eğitim ve öğretim: Her bir ürünün faydalarını ve kullanım talimatlarını ürün etiketinde açıkça belirtiyoruz – gerçekçi sonuçlara ulaşmak için doğru ürünlerin doğru şekilde kullanıldığından emin olmayı amaçlıyoruz.   
  6. Şeffaflık ve dürüstlük: İş fırsatı, kazanç potansiyeli ve tüm seviyelerde başarıya ulaşmak için gereken gayret hakkında gerçekçi beklentiler yaratıyor ve doğru bilgiler sunuyoruz. 
  7. Karşılıklı anlaşma: Distribütörlük Başvurusu ve Sözleşmesi kabul edilmeden önce her bir yeni bağımsız distribütörden bu Altın Standart Garantilerin tamamı hakkında bilgi sahibi olduklarını yazılı olarak teyit etmelerini talep ediyoruz.

 

İçerik kaynağı: https://www.herbalife.co.uk/faq/is-herbalife-a-scam/