Laptop ile çalışan bir kadın

KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUN

Dünyanın lider doğrudan satış markalarından Herbalife ile kendi işinizi kurabilirsiniz. Hemen bugün başlayın – sektör lideri olarak kanıtlanmış başarımızdan ve uzun yıllara dayanan deneyimlerimizden yararlanın ve kendi işinizin temellerini atın.

Bir Herbalife Bağımsız distribütörü olarak insanların beslenme ihtiyaçlarına cevap verirken, aynı zamanda da gelirinizi artırabilirsiniz. Tercihinize göre ister yarı zamanlı, ister tam zamanlı çalışın bu kaliteli ürünleri satarak kendi işinizi inşa edebilirsiniz. Ürünlerimizin kendine özel satış ağı sayesinde sahip olacağınız ayrıcalık, işinizin temelini oluşturacak, kişisel destek ve tavsiyeler için, uzun dönemde koruyacağınız müşteriler edinmenize yardımcı olacaktır.

İhtiyacınız olan tüm danışmanlığı ve eğitimleri alacaksınız. Kayıt olduğunuzda işiniz için gereken tüm bilgileri kişisel Herbalife Danışmanınızdan (Sponsorunuzdan) öğrenebileceksiniz. O her zaman sorularınıza cevap vermek ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilmek için yanınızda olacaktır.


Herbalife Üyesi olmanın avantajları şunlardır:

  • Çalışma saatlerinizi kendi yaşantınıza ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.
  • Kârlı Pazarlama Planı sayesinde ekstra gelir elde edebilirsiniz.
  • Her gün milyonlarca tüketici tarafından kullanılan ürünlerin satışını gerçekleştireceksiniz.
  • Tüm dünyada 90'dan fazla ülkede bulunan geniş üye ağına katılacaksınız.

Yüksek kalitede eğitim ve etkin satış araçlarından faydalanabileceksiniz.

 

Shake hazırlayan adam

KENDİ PATRONUNUZ OLUN

Çalışma saatlerinize ve nereden çalışacağınıza kendiniz karar verin. Esnekliğin iş-özel hayat dengesi bakımından son derece olumlu etkiler yarattığının kanıtlandığı bir ortamda, aradığınız fırsat bu olabilir. Kendi ekibinizi oluşturun ve yaşam tarzınıza uygun bir iş kurun.

Meyveli shakeler

ALTIN STANDART GARANTİSİ

Altın Standart taahhüdümüz, büyümenize yardımcı olmak için belirlendi. Bu garanti çerçevesinde, birlikte çalışması kolay ve tam anlamıyla şeffaf bir kuruluş olarak, iş hedeflerinizi desteklemek için muazzam şartlar sunuyoruz.

Green Tick

Düşük Başlangıç Maliyetleri: Minimum sipariş şartı ya da satış veya iş aracı satın alma zorunluluğu öngörülmez. 

Green Tick

Para İadesi Garantisi: Üyeliğin herhangi bir nedenle 90 gün içerisinde iptal edilmesi halinde Herbalife Üye Paketi için %100 para iadesi.

Green Tick

Tam Ticari Şeffaflık: Potansiyel geliriniz hakkında açık ve doğru ticari bilgiler.  

Green Tick

İade Garantisi: Üyelik iptallerinde son 12 ayda satın alınan ve satılmayan tüm ürünler için %100 iade. 

Doğrudan Satış Derneği Logo

Doğrudan Satış, bir satıcının anlatması ve/veya göstererek tanıtması aracılığıyla bir tüketim malının veya hizmetin tüketiciye evinde, bir tanıdığının evinde, iş yerinde veya dükkan olmayan bir başka yerde direkt olarak pazarlanmasıdır.

Tüm Dünya'da milyonlarca tüketici için pratik bir satın alma yöntemi olarak kendini ispatlamış olan doğrudan satış yöntemi, bir yandan satıcıya güvenli bir iş imkanı sunarken, tüketiciye de kaliteli, pratik ve kişiye özel bir hizmet sunmaktadır. Doğrudan Satış yönteminde tüketici, pek çok ihtiyacını dilediği zaman, dilediği yerde, ürün ve hizmet her türlü özelliği birebir kendisine anlatılarak teslim alabilir. Kolaylık, güvence, zamandan tasarruf ve kişiye özel hizmet doğrudan satış yönteminin tercih edilme nedenlerindendir. Dünya'da 180 milyar dolar toplam satış rakamı ve 120 milyon bağımsız doğrudan satıcının faaliyet gösterdiği bir sektördür.

Türkiye’de doğrudan satış derneği Ağustos 1994’te kurulmuştur. Dernek tüzüğünde de belirtildiği gibi derneğin başlıca amaçları şunlardır.

  

Green Tick

Tüketicilere mal ve hizmet pazarlama yöntemi olarak doğrudan satışı geliştirmek

Green Tick

Sektör içinde en üst düzeyde iş ahlakı prensipleri oluşturmak ve bunları korumak

Green Tick

Toplumun doğrudan satış konusundaki bilgisini ve güvenini arttırmak

Doğrudan Satış Derneği (DSD), kısa sürede aktif ve yararlı bir kuruluş haline gelmiştir. DSD, tüketici haklarını gözetmeye ve aynı zamanda doğrudan satış işi ile uğraşan bağımsız satıcılara destek vermeye yönelik bir çok prensip ve standardı ortaya koymuştur. Tüm DSD üyeleri, bu prensip ve standartlara tam bağlılık gösterirler.

Herbalife, Doğrudan Satış Derneği’nin bir üyesidir. Türkiye Doğrudan Satış derneğinin yanı sıra Dünya Doğrudan Satış Federasyonunun da aktif bir üyesi olan Herbalife Nutrition, her iki derneğin kurallarıyla tam bir uyum içinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Doğrudan Satış Derneği Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu SELDIA'nın da üyesidir.

  

Konuşan adam ve kadın

BİZE KATILIN

Dünyanın dört bir yanında sizin gibi düşünen milyonlarca insanın tutkusuna ortak olun. Beslenme alanında önde gelen bilim insanları tarafından geliştirilen ürünlere erişimin yanı sıra uzman eğitim ve destek hizmetlerinden yararlanın. Ürünlerimiz mağazalarda ya da süpermarketlerde satışa sunulmamaktadır – tüm satış faaliyetleri yalnızca bağımsız Herbalife Nutrition Distribütörleri aracılığıyla gerçekleştirilir.

Kit ile Formül 1

HERBALIFE DİSTRİBÜTÖR PAKETİ

Kaydolun, işinizi kurun ve işin her aşamasında ihtiyaç duyacağınız temel araç ve eğitimlerden oluşan başlangıç paketinizi sipariş edin.

Green Tick

Herbalife İş Paketi Çantası

Green Tick

Kilonu Kontrol Et Yolunu Beden Öğren Rozeti

Green Tick

Formül 1: Vanilya Aromalı Shake

Green Tick

GoHerbalife – Ücretsiz Herbalife Online Mağazanız

Green Tick

Herbalife Süper Shaker

Green Tick

Herbalife Ölçü Kaşığı

Green Tick

Online Araçlara ve Eğitime Erişim

  

distributeur herbalife nutrition conseillant son client dehors

DEĞİŞİME YÖN VERİN

Koçluk, mentörlük ve arkadaşlık ilişkisini aynı anda kurun. Müşterilerin eski alışkanlıklarını geride bırakmalarına, beslenme alışkanlıklarını iyileştirmelerine ve aktif bir yaşam tarzı sürdürmelerine yardımcı olun. Herbalife Fırsatını benzersiz kılan, müşterilerin koçlarına ve Distribütörlerine atfettikleri değerdir. Şimdi aramıza katılın ve fark yaratın. 

  

SSS

S: Bu işe ne kadar zaman ayırmalıyım?

Herbalife Nutrition İş Fırsatına ne kadar zaman ve çaba harcayacağınıza siz karar vereceksiniz. Haftada 40 veya 4 saat ayırmak – ya da hiç ayırmamak – tamamen size kalmış.

S: Ne kadar kazanacağım?

Bu size bağlı… ancak beklentilerinizi her zaman gerçekçi seviyede tutmalısınız. Yarı zamanlı ya da tam zamanlı çalışmanızın yanı sıra işe harcadığınız zaman, enerji ve çaba elde edeceğiniz iş sonuçları açısından belirleyici rol oynayacaktır. Bir karar vermeden önce lütfen Herbalife Ortalama Distribütör Kazanç Beyanı dokümanımızı inceleyin.

  

S: Başlıca avantajları nelerdir?

1. Esneklik

Çalışma saatlerinize ve nereden çalışacağınıza kendiniz karar verebilir, iş fırsatınızı yaşam şartlarınıza uygun hale getirebilirsiniz.

2. Kalite

Gücünü bilimden alan ve her gün milyonlarca müşteri tarafından kullanılan üstün kaliteli ürünler sunuyoruz.

3. Topluluk

Herbalife İş Fırsatına katıldığınızda, aynı zamanda global bir topluma da katılmış olacaksınız. Herbalife ailesinin bir parçası olarak her türlü destek ve tavsiyeden yararlanabileceksiniz.

4. Ödüller

Üyeler portalımıza ücretsiz erişim imkanı kazanacaksınız. Özel fırsat ve indirimlerin yanı sıra ürün ve beslenme bilginizi artırmanıza yardımcı olacak en yeni eğitim ve öğretim materyallerine erişebileceksiniz.

S: Beslenme hakkında nasıl daha fazla bilgi edinebilirim?

Herbalife Bağımsız Üyesi olduğunuzda, beslenme, sağlık, satış teknikleri ve daha birçok konuda faydalı bilgiler edinmenizi sağlayacak kapsamlı eğitim ve öğretim araçlarına erişebileceksiniz.

S: Fikrimi değiştirirsem iptal edebilir miyim?

Üyelerimize sunduğumuz Altın Standart taahhüdü çerçevesinde, işinizi düşük başlangıç maliyetleriyle kurabileceksiniz. Eğer Herbalife İş Fırsatının size uygun olmadığına karar verirseniz, ilk 12 ay içerisinde Üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

S: Neden katılmalıyım?

Daha Fazla Bilgi

Özel bilgilerin ve etkinliklerin yer aldığı platform sayesinde, ürünlerle ve dengeli beslenmeyle ilgili eğitim imkanına kavuşacaksınız.

Daha Fazla Kazanç

İşinizi yaşamınıza uygun hale getirebilir, başkalarına yardım edebilir ve sevdiğiniz işi yapabilirsiniz. Dünyanın lider doğrudan satış markalarından biri ile çalışarak temel veya ek gelir imkanı elde edebilirsiniz.

S: Online satış yapabilir miyim?

GoHerbalife sayesinde, ekstra para ve çaba harcamadan kendi websitenize sahip olabilirsiniz. Websitenizi kolaylıkla kurabilir ve işinizi desteklemek ve müşterilerinize yardımcı olmak için kullanabilirsiniz.

S: Nasıl başlayacağım?

1. Online formu doldurun.

2. Bir Herbalife Bağımsız Üyesi sizinle iletişim kuracaktır.

3. Online sözleşmeyi doldurun ve imzalayın.

4. Tebrikler! Artık siz de bir Herbalife Bağımsız Üyesisiniz! – size özel bir Üye ID belirlenecek.