Masada oturan adam ve kadınlar

BİZ KİMİZ

Öğün yerine geçen shake’ler, takviye edici gıdalar ve cilt bakım ürünlerinde uzman.

Her gün, dünya genelinde 4 milyondan fazla Herbalife shake tüketiliyor.

 

F1 hakkında konuşan kadınlar

NASIL ÇALIŞIYORUZ

Müşterilerimize distribütör ağımızla ulaşıyoruz.

Bağımsız Distribütörlerimizin sunduğu doğrudan iletişime dayalı kişiye özel deneyim, amacımızı gerçekleştirmemiz açısından kritik önem taşır. Ürün satışından çok daha fazlasını ifade eden bu deneyim, müşterilerimize değişmek için ihtiyaç duydukları motivasyonu ve kişisel desteği sunar.

Biz buna 'distribütör farkı' diyoruz.

Green Tick

Amacımız
Dünyayı daha sağlıklı ve mutlu
bir yer haline getirmek 

Green Tick

Değerlerimiz
Her zaman doğru
olanı yapacağız.
Birlikte çalışacağız.
Daha iyiye ulaşacağız.

Green Tick

Yöntemimiz
Fark yaratan özverili distribütörler  

Green Tick

Hedefimiz
Daha iyi bir yaşam için ilham verici sonuçlara ulaşmak.

  

Sohbet eden adam ve kadınlar

NEREDEYİZ

1980’de kurulan Herbalife, günümüzde 8.000 aşkın çalışanıyla 90’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

90+ ülke

Dünya genelinde ülkeler

1980 sene

Los Angeles’ta kuruldu

8000+ çalışan

Toplam çalışan sayısı

  

Tarlada duran adam

NEDEN BİZİM ÜRÜNLERİMİZ

Dünyanın önde gelen uzmanlarını bir araya getiren Herbalife Enstitüsü, klinik araştırmalar ve eğitim faaliyetleri aracılığıyla beslenme alanında ürün geliştirilmesini desteklemekle görevlidir.

Fabrikada üretilen F1 ürünleri

Tesislerimiz, en yeni teknolojilerle donatılmıştır. Tüm laboratuvarlarımız ISO 17025 sertifikalıdır. Avrupa’daki Herbalife24® ürün hattı, LGC işbirliğiyle yürütülen dünyaca bilinen ‘Bilinçli Spor’ programı aracılığıyla yasaklı maddelerin tespitine ilişkin testlere tabi tutulmaktadır.

çocuk elleri

HAYATA DOKUNMAK

Distribütörlerimiz ve çalışanlarımız, topluma geri vermek için gayret gösterirler. Bu bakımdan, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Herbalife Nutrition Vakfı tarafından iyi beslenmeyi ve aktif yaşam tarzını desteklemek için düzenlenen programlar kapsamında gönüllü çalışmalarda bulunmakta ve bağışlarıyla katkı yapmaktadırlar.

Sarılan çocuklar

1994’te kurulan Herbalife Nutrition Vakfı (HNF), çocukların yaşam kalitesini artırmayı amaçlar. HNF, Casa Herbalife programları aracılığıyla risk altındaki çocukları sağlıklı beslenme imkanı sağlamak için dünyanın dört bir yanından kuruluşlarla ortak çalışmalarda bulunmaktadır. 

Bir futbolcu

SPONSORLUKLARIMIZ

Avrupa’da 70’ten fazla üst düzey sporcu ve takım da dahil olmak üzere dünya genelinde 190’ın üzerinde spor etkinliğine, takıma ve sporcuya sponsor olmaktayız. Herbalife'ın sponsor olduğu takım ve atletlerin bir kısmı: profesyonel futbolcu Cristiano Ronaldo, ABD’li futbol kulübü LA Galaxy ve İspanya Kadınlar Birinci Liginde mücadele eden futbol takımlarından Atlético Madrid.

Kahve içen adam ve kadın

BİZİMLE ÇALIŞIN

Dinamik ve tempolu bir ortamda çalışıyor ve ‘daha iyiye ulaşmak’ için bir ekip olarak hareket etmeye önem veriyoruz. Sektörde standartları belirleyen bir kuruluş olarak, hedeflerimize ulaşmak için her bir çalışanımızın desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Eğer dünya genelinde 8.000’i aşkın çalışandan oluşan Herbalife ekibine katılmak isterseniz, hemen bize ulaşın.