Sık Sorulan Sorular 

1. Herbalife nedir?

1980’den bu yana, Herbalife gücünü bilimden alan ürünlerle dünya genelinde beslenme alışkanlıklarını iyileştirmek ve insanların dengeli beslenmesine yardımcı olmak için çalışmaktadır. Herbalife, bireysel ihtiyaçlara yanıt vermek ve tüketicilerin benzersiz sağlık ve wellness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için kişiselleştirilebilen lezzetli beslenme ürünlerinin geliştirilmesinde 40 yılı aşkın tecrübeye sahip olan ve doğrudan satış modeliyle faaliyet gösteren global bir beslenme şirketidir. 

2. Herbalife nasıl faaliyet gösterir?

Herbalife ürünleri, yalnızca müşterilerinin beslenme ve wellness hedeflerine ilişkin kapsamlı ve kişisel çözümler sunan eğitimli bağımsız distribütörler aracılığıyla satışa sunulur. Ayrıca, Herbalife %100 para iadesi garantisiyle tüketicilerin korunması açısından %100 iade garantisi sayesinde tüketicilerin korunmasında Altın Standart sunar. 

3. Herbalife nerelerde faaliyet gösterir?

Herbalife, tüm dünyada 90’dan fazla ülkede (EMEA’da 56 ülke) tüketicilere sunduğu seçeneklerle farklı beslenme ihtiyaçlarına yanıt verir. Herbalife, insanların beslenme alışkanlıklarını iyileştirmek ve üstün kaliteli ürünler ve ekonomik fırsatlar sunmak suretiyle dünyanın dört bir yanındaki toplumlarda olumlu bir etki yaratmaktadır.

4. Herbalife ürünleri kilo vermede etkili mi?

Herbalife, kaliteli ve gücünü bilimden alan ürünler geliştirir. Atıştırmalıklar, bitkisel çaylar, aloe içecekleri, takviye edici gıdalar, sporcu ürünleri, dış beslenme ürünleri ve öğün yerine geçen besleyici shake karışımları bu ürünler arasında yer alır. Herbalife’un Formül 1 Shake Karışımları kilo kontrolü için öğün yerine geçer. Enerji düzeyi kısıtlanmış bir diyet programı kapsamında bir ana öğün yerine Formül 1 Öğün Yerine Geçen Shake Karışımı tüketmek mevcut kilonun korunmasına katkıda bulunur. Enerji düzeyi kısıtlanmış bir diyet programı kapsamında iki ana öğün yerine Formül 1 Öğün Yerine Geçen Shake Karışımı tüketmek kilo kontrolüne katkıda bulunur. Şirketin global beslenme felsefesi dengeli beslenmeye, sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı sürdürmeye ve eğitimli bir distribütörün yardımıyla kişisel bir program uygulamaya dayanmaktadır. Bu felsefe, her seferinde bir kişiye odaklanarak dünyanın beslenme alışkanlıklarını iyileştirmeye yardımcı olur.

5. Herbalife’un kalite taahhüdü nedir?

Herbalife, içerik maddelerini ekim ve doğal kaynakların korunması bakımından şirketin standartlarını karşılamayı taahhüt eden çiftçilerden temin eder. Herbalife, üretime geçmeden önce içerik maddelerini dünya standartlarında laboratuvarlarda test ederek şirketin global standartlarının yanı sıra tüm resmi gerekliliklere uygun olduklarını doğrular. Herbalife’un laboratuvarları en üst düzey akreditasyona (ISO 17025) hak kazanmış olup, bu durum şirketin sektörde lider standartlara bağlılığını gözler önüne sermektedir. Herbalife’un izlediği kapsamlı kalite süreci, ürün içeriklerinin etiketle birebir aynı olmasını sağlar. Kalite taahhüdü, içerik maddelerinin yetiştirilmesinden müşterilerin daha dengeli bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olan nihai ürünlerin üretimine kadar Herbalife’un yürüttüğü tüm faaliyetlerin merkezinde yer alır.

6. Herbalife ürünlerini kimler kullanabilir?

2020’de, dünya genelinde her gün 5,3 milyon Herbalife Protein Shake’i tüketildi. Tüm Herbalife ürünleri, sağlıklı yetişkinlerin güvenle tüketebilmesi için global, AB ve ulusal kanunlara uygun olarak üretilmektedir. Herbalife ürünleri etiketteki talimata uygun olarak tüketilmelidir. Bazı ürünlerde bulunan yulaf, süt ürünleri, kafein ve benzer içerik maddeleri hamile ve emziren kadınlar gibi belirli kişiler için uygun olmayabilir. Herbalife ürünleri ya da belirli içerik maddeleri hakkında herhangi bir soru sormak isterseniz, doğrudan Global Tüketici Güvenliği ekibi ile görüşebilirsiniz. Ayrıca Herbalife, beslenme programınızda herhangi bir değişiklik yapmadan önce hekiminize danışmanızı tavsiye eder.  

7. Herbalife ürünlerinin fiyatı nedir?

Herbalife ürünleri rekabetçi fiyatlarla satışa sunulur. Herbalife kilo kontrolü, wellbeing, sporcu beslenmesi ve kişisel bakım ürünlerinin tamamı paranın karşılığını verir. 

8. Herbalife ürünleri vegan mıdır?

Herbalife’un amiral ürünü Formül 1 Sağlıklı Öğün Yerine Geçen Shake formüllerinin bir kısmı dahil olmak üzere bazı ürünlerimiz, bitkisel protein içerir. Bu sürdürülebilir bitkisel protein, hayvansal proteinlere kıyasla daha az toprak ve su gerektirir ve daha düşük karbon salınımına neden olur. Tüketicilere ilave seçenekler sunabilmek için, Herbalife bezelye, pirinç, kinoa ve daha birçok alternatif bitkisel protein kullanmaktadır.

9. Herbalife ürünlerini nereden satın alabilirim?

Herbalife Shake’lerini ve diğer ürünleri bağımsız distribütörlerimizden birine ulaşarak şahsen (bulunduğunuz bölgede bir bağımsız distribütör bulmak için bu formu kullanın).