Etik ve Uyumluluk

Herbalife Davranış Kuralları

Herbalife Davranış Kuralları, hem çalışan hem paydaşlarımızın etik ve yasal tutumuna olan kuruluş taahhüdümüzü ifade ettiğimiz başlıca araçtır. Davranış Kuralları, şirketin etik tutum beklentisinin etkili ve kapsamlı bir çerçevesini sunar. Böylece dünyayı daha sağlıklı ve mutlu bir yer hâline getirme amacımızda bize rehberlik eder.

Herbalife çalışanları her yıl Davranış Kuralları üzerine eğitim alır. Davranış Kuralları en son 16 Aralık 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Etik ve Uyumluluk Yardım Hattı

Sizi dinlemek için buradayız. Herbalife çalışanı, üstlenici, distribütör, müşteri, satıcı veya toplumdan biri olmanız fark etmeksizin suistimal, hukuk ihlali şüpheleri ya da Herbalife Davranış Kuralları, diğer ilgili şirket politikaları ve işlemlerinin olası ihlalleri hakkında endişelerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

Herbalife çalışanıysanız önce süpervizörünüz, yöneticiniz; Etik ve Uyumluluk, Hukuk veya İK temsilcinizle görüşmenizi öneririz. Sorunu şirket içinde ifade etmekten çekinirseniz aşağıdaki seçeneklerden yararlanmanızı şiddetle öneririz. Değerlerimize uygun olmayan bir duruma tanık olursanız misilleme korkusu yaşamadan 00-800-113-0803 numarasını arayarak, IntegrityLine.Herbalife.com adresini ziyaret ederek veya EthicsandCompliance@herbalife.com adresinden Etik ve Uyumluluk Bürosu'na e-posta göndererek endişenizi yedi gün 24 saat bildirebilirsiniz.  Yardım hattımızı bağımsız bir üçüncü taraf yürütmektedir. Kanunen izin verilen durumlarda isimsiz olarak şikayette bulunulabilir.

Herbalife; kanun, mevzuat veya politikaların olası ihlalleriyle ilgili endişelerini dile getiren kişilere karşı misillemeyi ya da hiçbir kötü muameleyi hoş görmez.

Telephone icone

Arayın

00-800-113-0803