Bize Ulaşin

Yardım edebilmemiz için cevaplara ihtiyacınız varsa bize her zaman ulaşabilirsiniz.
Herbalife ile iletişime geçmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

Distribütörünüze Danışın
Eğer ürünlerle ya da Herbalife İş Fırsatı’yla ilgili sorularınız varsa, yerel Herbalife Nutrition Distribütörünüze bu konularda danışabilirsiniz, sizin sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyacaklardır.

Bize Yazın
Herbalife International Ürünleri Tic. Ltd. Şti.Büyükhanlı Plaza, Küçükbakkalköy Mah. Defne Sk. No:334752 Ataşehir
İSTANBUL

Bizi Arayın
Pazartesi- Cuma günleri 08.30-12:00 ile 13:00-17.30 saatleri arasında 0216 542 75 90 no’lu telefondan ve 7 gün 24 saat boyunca 0216 330 25 87 no’lu faksımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

E-posta iletişimi…ve bu yolu tercih etmememizin sebebi
Müşteri memnuniyeti bizler için çok önemli, bu sebeple tüm sorularınızı yanıtlayan kişisel cevaplar vermeyi tercih etmekteyiz. E-posta cevapları genelde kısa ve özetleyici yanıtlar olmaktadır. Bu doğrultuda sizleri Müşteri İlişkileri veya Üyelerimiz aracılığı ile birebir görüşmeye davet ediyoruz. Tüm dünyadaki Herbalife Ofislerinin yerlerini öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız.

SESSİZ KALMAYIN

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa ya da ilkelerimizi, kurallarımızı, politikalarımızı veya yasaları ihlal edebilecek bir durumdan haberdarsanız bize hemen bildirin. 

İş ortaklarımız, üçüncü taraf temsilciler, tedarikçiler ve üstleniciler dâhil, herkesi bildikleri veya şüphelendikleri etik dışı eylemler hakkında bizimle derhâl iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Bildirimde bulunmak veya Herbalife'taki etik tutum hakkında sorularınızı ya da endişelerinizi paylaşmak için IntegrityLine.Herbalife.com adresini ziyaret edin. 

Endişenizi nasıl belirttiğiniz fark etmeksizin, bildiriminiz ciddiye alınacaktır. Misilleme korkusu yaşamadan endişenizi yedi gün 24 saat bildirebilirsiniz. 

"Her Zaman Doğru Olanı Yapıyoruz." Bunu sadece eylemlerimizle değil kimliğimizle de göstermekteyiz.